Najlepsze europejskie filmy


1 września rozpoczęło się głosowanie na People's Choice Award przy Europejskiej Akademii Filmowej. Polscy widzowie mogą współdecydować o wyborze najlepszego europejskiego filmu roku.

Pruszcz Gdański domaga się 37 tys. zł odszkodowania od agencji impresaryjnej organizującej w tym mieście w 2007 r. koncert grupy Lady Pank i jej wokalisty Janusza Panasewicza. Sprawą zajmie się Sąd Okręgowy w Gdańsku. W środę, 19 kwietnia w krakowskim klubie Forty Kleparz wystąpi wywodząca się z Nowej Zelandii grupa The Ruby Suns. Będzie to jedyny występ zespołu w Polsce. Reżyser Ang Lee znany jest z perfekcyjnego przygotowywania swych filmów pod względem faktograficznym i ikonograficznym. Także podczas pracy nad swym najnowszym dziełem – "Zdobyć Woodstock", dążył do pełnej wiarygodności detali z epoki, zwłaszcza języka, jakim posługiwali się hipisi, ich ubiorów i zwyczajów.Gwiazda sagi "Zmierzch" Taylor Lautner wystąpi w trójwymiarowym filmie "Stretch Armstrong". Solową płytą "Muniek" w połowie marca zadebiutuje Muniek Staszczyk, wokalista i lider T. Love. W nagraniach pomagał mu Janek Benedek, współautor przebojów T. Love z początku lat 90. "Prawem wilka" Szczepana Twardocha nominowane zostało do Nagrody im. Józefa Mackiewicza.

Ricky Gervais ujawnił, że nie przyjął propozycji jednego z hongkońskich banków, który zaoferował mu aż milion funtów za 40-minutowy występ. Brytyjski komik uznał oferowaną mu sumę za "obrzydliwą".

Robert Del Naja zapewnił w jednym z wywiadów, że informacje o tym, jakoby Burial pracował nad remiksami nagrań Massive Attack nie są wcale plotkami. Osobisty lekarz Michaela Jacksona Conrad Murray musi się liczyć z tym, że w ciągu najbliższych dwóch tygodni zostanie mu postawiony zarzut nieumyślnego zabójstwa - poinformowała w środę telewizja FoxNews, powołując się na władze śledcze.

Rob Fusari, były producent Lady GaGi, złożył przeciwko wokalistce pozew, w którym domaga się od gwiazdy pop aż 23 milionów dolarów! Kiedy mężczyzna kocha kobietę jest w stanie zrobić i poświęcić wiele, by ją zdobyć. Andrzej Bosz (Mateusz Damięcki) również nie cofnie się przed niczym, by usłyszeć z ust Basi (Kasia Maciąg) upragnione "tak". Czasami jednak niekonwencjonalne działania przynoszą trudne do przewidzenia konsekwencje…. 16 kwietnia ukazał się nowy album Pink Freud zatytułowany "Monster Of Jazz". Grupa w przyszłym miesiącu wyruszy w trasę promującą dzieło.BBC pokaże film dokumentalny o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim "Gry wojenne i człowiek, który je zatrzymał" autorstwa Dariusza Jabłońskiego "Hard Land Of Wonder", solowy album Anity Lipnickiej, szybko uzyskał status Złotej Płyty. Warto posłuchać utworów z tej płyty na żywo. Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na koncert w Krakowie 22 kwietnia. Chris Columbus zrezygnował z marzeń o aktorstwie po nieudanym debiucie w filmie "Kevin sam w domu".

Orły 2010: "Rewers" najlepszym filmem, Smarzowski najlepszym reżyserem


Polska Akademia Filmowa ogłosiła w Warszawie zwycięzców Polskich Nagród Filmowych - Orłów 2010. Wojciech Smarzowski otrzymał nagrodę dla najlepszego reżysera za "Dom zły". Najlepszym filmem został wybrany "Rewers".

"Poplista" z prezentami gwiazd


Gala 2000. wydania "Poplisty" połączona z obchodami 8-lecia tego programu na antenie RMF FM odbędzie się 7 października w jednym z warszawskich klubów. Muzyczne gwiazdy przygotowały specjalne niespodzianki, które będą prezentowane na antenie.

50-lecie pracy artystycznej Mariana Kociniaka


Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych Marian Kociniak, znany m.in. z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej polskiej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" obchodzi w styczniu 50-lecie pracy artystycznej. 11 stycznia artysta skończy 74 lata.

Kasia Smutniak: Nowa gwiazda?


Kasia Smutniak przyznała, że ma większe kłopoty ze zrozumieniem tego, co dzieje się w Polsce niż wydarzeń we Włoszech. Na łamach ukazującego się w czwartek kolorowego magazynu włoskiego dziennika "Corriere della Sera" ukazał się duży portret polskiej aktorki, mieszkającej w Rzymie i robiącej coraz większą międzynarodową karierę.

Jeżeli sprzedajesz mieszkanie, albo jakąkolwiek inną nieruchomość zastanów się, czy nie warto, aby to rzeczoznawca majątkowy Warszawa wycenił twoją nieruchomość. Tylko profesjonalna wycena, którą przeprowadzi rzeczoznawca majątkowy Warszawa da ci pewność, że cena za twoją nieruchomość w Warszawie jest odpowiednia. Rynek nieruchomości w Warszawie jest bardzo trudny i często rzeczoznawca majątkowy Warszawa jest niezbędny, aby uchronić cię od strat przy sprzedaży nieruchomości. Również jeśli chodzi o kupno nieruchomości, wycena nieruchomości Warszawa da ci jasne odpowiedzi na wiele pytań.

Bob Dylan w GPS-ie?


Możliwe, że już niedługo kierowcy korzystający z systemu nawigacji GPS, otrzymają pomoc od samego Boba Dylana.

Nasza firma od wielu lat produkuje pawilony biurowe oraz pawilony handlowe. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą na nowoczesne pawilony handlowe lub mobilne pawilony biurowe zapraszamy do kontaktu. Poza pawilonami handlowymi oraz pawilonami biurowymi posiadamy w naszej ofercie również takie kontenery jak kontener spożywczy czy kontener mieszkalny. Od niedawna w naszej ofercie znajdziesz również kontener socjalny, który z powodzeniem może zastępować kontenery mieszkalne. Taki kontener socjalny znakomicie sprawdza się również jako kontener spożywczy.