MSZ zapłaci karę za Andżelikę Borys?


Rzecznik MSZ Piotr Paszkowski poinformował, że ministerstwo skierowało do ambasady Białorusi notę, w której zadeklarowało wolę zapłacenia grzywny nałożonej na szefową ZPB Andżelikę Borys przez sąd w Grodnie.

W Rzymie rozpoczął się w przegląd twórczości Jarosława Iwaszkiewicza. Zainaugurowała go projekcja filmu "Panny z Wilka" w reżyserii Andrzeja Wajd Trener polskich siatkarzy Daniel Castellani słabszą niż się spodziewano postawę w Pucharze Wielkich Mistrzów tłumaczy przede wszystkim zmęczeniem swoich podopiecznych. "Biało-czerwoni" w Japonii zajęli czwarte miejsce, a na koniec turnieju pokonali w Nagoi Egipt 3:0. Kanadyjska komisja śledcza, która badała sprawę śmierci Roberta Dziekańskiego wydała już na swoje prace prawie cztery miliony dolarów kanadyjskich czyli ok. dziesięć mln zł - dowiedział się portal tvp.info.Lider Cleveland Cavaliers LeBron James został ukarany grzywną w wysokości 25 tysięcy dolarów za kopnięcie butelki podczas zwycięskiego meczu z Minnesota Timberwolves (109:95) w lidze koszykówki NBA. Do zdarzenia doszło pod koniec pierwszej kwarty meczu. Prezydent USA Barack Obama zapowiedział, że Biały Dom będzie publikował nazwiska większości wizytujących go osób, czego domagały się organizacje obywatelskie, tropiące wpływy grup lobbingowych na formowanie amerykańskiej polityki. Chmura pyłu wulkanicznego znad Islandii rozprzestrzenia się nad Francją, Niemcami, Polską i krajami bałtyckmi.

W pierwszej połowie Gran Derbi słynący ze stoickiego spokoju Andres Iniesta bardzo zdenerwował się na Cristiana Ronaldo.

Endeavour w poniedziałek nad ranem bezpiecznie wrócił na Ziemię. Prom z sześcioosobową załogą wylądował w Centrum Kosmicznym im. Kennedy'ego na Florydzie. Irańskie władze zatrzymały kilka osób za "obrażanie" ajatollaha Ruhollaha Chomeiniego, założyciela Republiki Islamskiej. Również w poniedziałek Teheran podał, że osądzi u siebie troje Amerykanów, którzy ponad cztery miesiące temu nielegalnie przekroczyli granicę państwa.

Blisko jedna czwarta powierzchni Indii uległa lub ulega upustynnieniu - wynika z opublikowanego badania, po raz pierwszy zamówionego przez rząd. Napastnik angielskiego klubu Premier League - Wigan, pochodzący z Jamajki Marlon King został skazany w czwartek przez sąd w Londynie na karę 18 miesięcy pozbawienia wolności za spowodowanie obrażeń głowy u 20-letniej kobiety. Brukowana i ocieniona budynkami z XV wieku ulica Shambles w Yorku została uznana za najpiękniejszą ulicę w Wielkiej Brytanii - pisze Reuters. Plebiscyt na ten temat przeprowadził Google Street View.Bułgar Todor Wasilew, którego dzieci z małżeństwa z Polką zostały przekazane matce, zaskarżył państwo bułgarskie do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu - poinformowała komercyjna telewizja Nowa. Partia prezydenta Tadżykistanu Emomalego Rachmona odniosła przygniatające zwycięstwo w wyborach parlamentarnych, w których zdobyła 70,6 proc. głosów, i może liczyć na 54 z 63 miejsc w Zgromadzeniu Reprezentantów - niższej izbie parlamentu. - Dzięki odporności na wirusa A/H1N1 ok. 7750 Włochów uratowało się przed śmiercią spowodowaną powikłaniami grypy sezonowej - wynika ze statystyk włoskiego ministerstwa zdrowia. Nowa grypa, przedstawiana jako najgroźniejsza od lat, zablokowała śmiertelne żniwo grypy sezonowej.

Grypa szaleje na Białorusi


Nie tylko Ukraina zmaga się z nagłą falą zachorowań na grypę. Na Białorusi w minionych dwóch tygodniach na ostre infekcje dróg oddechowych i grypę zachorowało ponad 65 tysięcy ludzi - o 20 procent więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Karambol ponad 100 aut


Ogromny karambol w Kansas w USA. Z powodu prawie zerowej widoczności zderzyło się ponad 100 samochodów - informuje miejscowa telewizja. Powstał kilkukilometrowy korek.

Peszko latem odejdzie z Lecha?


Ostatnio pojawiło się wiele spekulacji na temat ewentualnego odejścia z Lecha Poznań Roberta Lewandowskiego, którego pozyskaniem podobno są zainteresowane klubu z Anglii, Niemiec oraz Włoch.

Khan atakuje Frocha i chce zakończyć karierę Malignaggiego


Przygotowujący się do debiutu na terenie Stanów Zjednoczonych Amir Khan (22-1, 16 KO) nie zaprzestaje toczyć bitwy na słowa z Carlem Frochem (26-1, 20 KO).

"Eduardo pokazał brak szacunku dla futbolu"


Nie milkną echa środowego rewanżowego meczu o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem Londyn, a Celtikiem Glasgow. Najwięcej kontrowersji wywołała sytuacja z 28. minuty, kiedy arbiter główny spotkania, Hiszpan Mejuto Gonzalez podyktował rzut karny dla "Kanonierów" po wątpliwym faulu Artura Boruca na Eduardo.

http://remondis-medison.pl/ opakowania na odpady medyczne

taksacja nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeśliby chcesz zadysponować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Własny spec majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome w środku rodzaj miarodajny plus zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki dodatkowo mieszkania. Krajowy fachowiec majątkowy Warszawy wyceni także budynek wolnostojący azaliż jakąkolwiek inną mienie nieruchome. Zapraszamy aż do szacunek nieruchomości owo nasza zawód wyuczony. Jeżeli chcesz zapotrzebować wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym biurem. Polski zawodowiec majątkowy Warszawy wyceni twoją mienie nieruchome w środku maniera autorytatywny również

wycena nieruchomości Warszawa

zawodowy. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki również mieszkania. Krajowy opiniodawca majątkowy Warszawy wyceni plus budynek wolnostojący azali jakąkolwiek inną dwór. Zapraszamy aż do kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo notorycznie wsio profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości także przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją funkcjonowanie. Biegły majątkowy Stolica Polski spośród naszego biura dojedzie wprost aż do twojej siedziby kontaktu spośród naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy oraz okolic. Nasze wyceny nieruchomości Gród nad Wisłą owo zawżdy wsio profesjonalizmu. Zapraszamy aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące określić wartość swoją działanie. Fachowiec majątkowy Syreni gród spośród naszego biura dojedzie kawa na ławę aż do twojej siedziby